Солоденьке для стареньких

Зазвичай люди з нетерпінням чекають різдвяних свят. Адже це завжди багато подарунків, поздоровлень і зустрічей з друзями.
Але на жаль не у всіх свята проходять саме так.
Минулого року, батьки Центру 9/11 дізналися про те, що в Чернігівській психоневрологічній лікарні є відділення, де перебувають люди похилого віку від яких відмовились рідні. Одразу вирішили, не дивлячись на особисті труднощі, привітати бабусь і дідусів з Різдвом.
Сьогодні акцію # дедмедведь ми вже з гордістю називаємо щорічною. Другий рік поспіль мами і малюки з інвалідністю збирають святкові пакети: чай, солоденьке (мед, варення, цукерки, печиво) для людей похилого віку ,додають пряники розписані дітьми, теплі шкарпетки, обов'язково - лист з поздоровленням, іграшка зроблена руками дітей.
Цього року 6.01.2019 свої подарунки отримали 4 дідусі і 27 бабусь. Їх подиву і радості не було меж. Вони не могли повірити, що діти з інвалідністю з Києва готові піклуватися про них.
Також до нашої акції приєдналися небайдужі люди і на додаток до подарункових пакетів купили для людей похилого віку необхідні речі: кімнатні капці, рушники для рук, вологі серветки і багато таких необхідних для цих людей речей.