Мета та задачі

Місія

Місія фонду – Забезпечення виконання прав, інтересів і свобод людей, постраждалих внаслідок бойових дій, сприяння їх особистому розвитку та психологічній адаптації, сприяння в отриманні житла, доступу до якісних медичних послуг, вільного вибору кола спілкування, гідного та безпечного життя.

Мета та задачі

Благодійний фонд «СВОЇ» є незалежною організацією. Ми переконані в тому, що всі постраждалі від бойових дій мають право на життя з гідністю, і як слідство, мають право на допомогу та щасливе існування. Ми вживаємо всі можливі заходи, щоб полегшити страждання людей, які спричинили бойові дії.

Ми прагнемо до відкритого, освіченого і відповідального суспільства, яке було б в змозі вирішувати проблеми у себе вдома, на своїй Батьківщині. Ми хочемо взяти активну участь у формуванні  суспільства, в якому культурні, етнічні, расові та інші відмінності є джерелом духовного збагачення, а не конфлікту. Ми є невід'ємною частиною громадянського суспільства.

Фонд взаємодіє на принципах добровільності , прозорості, відкритості, публічності, відсутності майнового інтересу, рівноправності.

Наразі в нас є можливість вдосконалити існуючи механізми допомоги та збільшити її ефективність, шляхом консолідації зусиль. Маючи можливість працювати інтелектуально і практично, у нас вже є результати. Поєднання зусиль  суспільства стало значним кроком в боротьбі за права людини та боротьбі з гуманітарними катастрофами. Це дає можливість конструктивно оцінювати недоліки та ефективно реагувати, виправляти та надавати допомогу постраждалим.

Перші вимірні результати співпраці, були спрямовані на допомогу громадянам, які постраждали від бойових дій.